HESAP

Kategorilere Ayrılmış şekilde bulabileceğiniz kaliteli ve bi o kadar da eğlenceli Fıkralar bu alanda mevcuttur...
kbakcaoglu
Genel Yetkili Adayı
İletişim:

HESAP

Mesaj gönderen kbakcaoglu »

Adamin biri bir bankaya girmis ve bankadaki gorevli kadina:

-'A.ina koydugumun bankasinda boktan bir hesap actirmak istiyorum' demis. Kadin bir anda Boyle bir laf beklemedigi icin sasirmis ve afallamis...

-'Affedersiniz anlayamadim beyefendi tekrar eder misiniz?' diye sormus. Bunun uzerine Adam yine:

-'A.ina koydugumun bankasinda b*ktan bir hesap actirmak istiyorum' demis. Kadin cok bozulmus ve:

- 'Aman beyefendi! Lutfen sozlerinize dikkat edin ve NE istediginizi kibarca soyleyin' demis. Adam DA hicbir degisme yok, ayni lafi tekrar tekrar soylemis... En sonunda bankadaki kadin dayanamamis ve 'Ben sizi mudurumun yanina gotureyim de, derdinizi ona anlatin' demis.

Mudurun yanina gitmisler Adam yine ayni sekilde mudure istegini iletmis. Mudur:

'Beyefendi, elemanim son derece hakli. Bu sekilde konusursaniz korkarim size yardimci olamayacagim, lutfen bu sekilde konusmanizin nedenini anlatir misiniz?' demis. Bunun uzerine Adam: - 'Agzina s.ctigimin sayisal lotosundan en buyuk ikramiye bana cikti ve bunu a... koydugumun bankasinda boktan bir hesap actirarak degerlendirmek istiyorum' demis...

Bu lafi duyan mudur eliyle bankadaki bayani isaret ederek yuksek sesle adama demis ki:'Ve bu or*spu size yardimci olmuyor, oyle MI...?

“Fıkra” sayfasına dön