Haley Reinhart - Free Video,Lyric,Çeviri

Diğer müzik forumlarında tarzınızı bulamadıysanız,bu bölümü deneyin,her türden müzik dinleyebilir,eğlenceye ortak olabilirsiniz.
İyi eğlenceler.

Moderatör: Aurora

Aurora
Site Yöneticisi
İletişim:

Haley Reinhart - Free Video,Lyric,Çeviri

Mesaj gönderen Aurora »

it’s not like i’m invisible

your still wearing me under your skin

when we talk, we don’t talk at all ( konuşmayı denediğimizde hiç bir şekilde konuşamıyoruz )

too weak to leave, too stubborn to give in ( ayrılmak için çok zayıf, kabullenmeye çok inatçıyız )

who is gonna be a first to say a truce ( ateşkesi ilk hangimiz telaffuz edecek ? )

it’s not enough that we should part,can’t stop fighting too (yine de bu ayrılmak ve kavga etmemek için yeterli olmayacak)

we don’t let go, we can’t get close ( artık sürdüremeyiz, birbirimize yakın olamayız )

i still need you and you still need me ( halâ senin bana, benim ise sana ihtiyacım varken… )

this tug of war, can’t go on anymore ( bu çekişmeyi daha fazla sürdüremeyiz )

nobody wins from this misery ( bu sefalette kazanan olmaz )

freeeeee ahhh ahhh ahhh

well oh can’t you see, i wanna be free, i want you to be, free (göremiyor musun,tek istediğim,biraz özgürlük)

it’s not like she isn’t lovin’ you ( bu, seni sevmediği anlamına gelmiyor )

it’s just that you can’t be alone for too long ( yanlız, uzun süre yanlız kalamazsın )

i’d like to wish you all the happiness ( senin için tek istediğim mutlu olman )

maybe the truth is it’ll kill me if you move on ( fakat belki de gerçek, bensiz devam edebilmenin beni mahvedeceğidir)

who is gonna be the first to say enough ( ilk hangimiz “yeter” diyebilecek ? )

who is gonna be the first one to find true love ( ilk hangimiz doğru aşkı bulabilecek ? )

chorus ( nakarat )

let it be, let it be, just a beautiful memory ( haydi bunun yanlızca güzel bir hatıra olmasına izin ver )

anything that starts will have an ending ( başlayan herşeyin bir bitişi olacaktır )

let it go, let it go, yeah cause we both know ( dert etme, ikimiz de biliyoruz ki )

this will only be over when were, free ( bu ancak biz özgür olduğumuzda bitecek )

“Yabancı Kategori” sayfasına dön