Galatasaray'ın Yeni Transferlerinin Geyikleri

Galatasaray hakkındaki her türlü şey..

Moderatör: Tardigrada

Aurora
Site Yöneticisi
İletişim:

Galatasaray'ın Yeni Transferlerinin Geyikleri

Mesaj gönderen Aurora »

arda: başkanım atletico..
ünal aysal: aldık arda'cım.

biraz önce borsayı arayıp forlan, reyes, ujfalusi transferlerini bildirdim, suratıma kapadılar.

Abdulrahim Albayrak : Ünal Aysal'ı zor tuttuk Agüero'yuda alıyordu. Forlan Reyes Ujfalusi

tam da football manager oynamaya baslayacakken beni yonetecegim galatasaray kadrosundan soğuttu bu transferler...

beşiktaş galatasaray'ın forlan transferini borsaya bildirdi.....

reyes'i alsam forlan'ı yarı fiyatına verir misin diyen ünal başkan'a forlan'ı da al ujfalusi bizden olsun şeklinde karşılık gelince transferler gerçekleşti...
Atletico yöneticileri Ujfalusiyi almazsanız Reyes ve Forlan'ı vermeyiz dedi

transferler güzel. forlan, reyes,ujfalusifjkskfdslıhjkhjk:)...

G.Saray'ın Atletico Madrid'den Forlan, Reyes ve Ujfalusi'yi almasının ardından Beşiktaş'ın "Alın Simao da sizin olsun" dediği öğrenildi.....

ortada forlan, reyes, ujfalusi lafları dönüyor, biri atletico'ya add manager flan mı yaptı!?
Kaptanımızda gözü olanın Forlan'ını, Reyes'ini Ujfalusi'sini Alırız.. Bitti... Dağılmadan Borsaya bildirin..

forlan 21.5 selcuk 24 reyes 8 milyon euro demekki florya'da artik tokinin :)

bundan sonra ünal aysal'ın özel uçağı her kalktığında galatarasay taraftarlarını uyutmaz artık

‎ Türkiye'ye Simao, Forlan, Ujfalusi ve Reyes gibi yıldızlarını gönderen A.Madrid, Aguero'ya niyetlenen fenerli yöneticilere 'la bsg' çekti..

Galatasaray'ın Forlan, Reyes ve Ujfalusi transferleri için Rıdvan Dilmen'in yorumu : Bi Alex değil!!

-başkanım forlanla reyesin işlemleri tamam. internet sitesinden yayınlamak için şu resmi bulduk ama ujfalusi işi bozuyo, napalım?
-onu da alın resim güzelmiş.

Atletico'ya gitmek isteyen Arda'ya Ünal Aysal sen dur atletico'yu buraya getirelim..

Keşke Arda Barcelona'ya gitmek isteseydi..

galatasaray ve atletico madrid birleşmiştir. arda gitmedi üç tane madrid'li geldi aynı hesap sanki. al sana arda ve üç tane madrid'li daha ne olsun. ulan de gea'yı da arada kaynatıversek iyiydi. aysal başgan okuyorsan burayı kap bir şeyler.

Ünal Aysal uçaktan indiğinde atletico eline alışveriş sepeti verdi herhalde..

uc isimle de gorusmeler borsaya bildirilmis.

bitmistir bu is.

hemen bir cocuk getirin, hatta en az 3 cocuk getirin bana..

takas olarak mustafa sarp, ayhan ve gökhan zan'ı vermişiz. dünya finans çevrelerinde transferin, cem uzan'ın motorola'ya attığı 3 milyar dolarlık kazıktan daha büyük bir kazık olduğu konuşuluyor....

Reyes ve Tomas için bir şey demeyeceğim ama Galatasaray'ın Forlan'ı aldığına inanmıyorum sadece teğet geçiyor
...

“Galatasaray” sayfasına dön