Golem prototip

Galaxy Online 2 Oyunu hakkında sorularınız ve çözümleri..

Moderatör: Tardigrada

Try_Again
Yeni Üye
İletişim:

Golem prototip

Mesaj gönderen Try_Again »

hazine sandıkları yada ihaleden elimde olmayan prototipleri elde ettim fakat Golem hazine sandıkları içinde yok gördüğüm kadarıyla ilgili prototip için gerekli arastırma diyor ama bu hangisi onu bir türlü bulamadım...
Aurora
Site Yöneticisi
İletişim:

Re: Golem prototip

Mesaj gönderen Aurora »

Golem ve birçok silah oyun başlangıcında zaten öğrenilmiş olarak size verilir.Sorununuz anladığım kadarıyla golem 2 ve golem 3'ün nasıl öğrenileceği.Şimdi oyundaki tüm gemi çeşitlerinin,silahların,kalkanların v.s. 3 aşamalı araştırma hayatları vardır.Siz herhangi bir prototipi daha iyi hale getirmek için öğrendikten sonra onun üzerinde 2 defa araştırma yapmalısınız.Bu araştırmayı,Silah araştırma merkezi binasından modül prototipi araştırması bölümüne gelerek yapabilirsiniz.

Resimli olarak..
adsız.JPG
adsız.JPG (36.5 KiB) 2795 kere görüntülendi
Try_Again
Yeni Üye
İletişim:

sorunum o sekilde degil 44 level deyim o olsa simdiye fark ederdim kesinlikle sorun su o modul işlenmeye açık degil bugune kadar ihale satıs da olduguna da hiç rastlamadım ki belirttiğim gibi hazine sandıklarında da bulunmuyor bi üst araştırma içinde golem modulunu işlemek gerekli işin içinden cıkamadım malesef :)

bir de şöle diger prototiplerin hepsinde hangi hazine sandıgı içinde olacagı yazarken golem de böyle bir şey yok sadece gerekli araştırmayı yapın diyor :S
Aurora
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Aurora »

bi düzeltme yapayım; Golem ve bir kaç çeşit silah daha,görevler bölümündeki "ana görevler"in sonucunda verilir sanırım bu görevleri yaptın ancak ödülleri toplamadın eğer sorun bundan da kaynaklanmıyorsa oyun yardımına başvurmanı tavsiye ederim
Try_Again
Yeni Üye
İletişim:

cok sagol yardımların için tsk ederim ...
Aurora
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Aurora »

birşey degil iyi oyunlar :)

“Sorularınız ve Çözümleri” sayfasına dön