Sony Xperia Z3 Bükülür Mü ?

Cep Telefonu modelleri artıları-eksileri,Temalar,Programlar,Oyunlar,PDA İşletim Sistemi bilgileri ve Kullanım,Duvar Kağıtları,Melodiler,Ses ve Görüntü Ayarları Vb...

Moderatör: Tardigrada

Cevapla
krmshmt384
Üye
Mesajlar: 13
Kayıt: 07 May 2014 05:08
İletişim:

Sony Xperia Z3 Bükülür Mü ?

Mesaj gönderen krmshmt384 » 17 Kas 2015 11:19

Bükülme testleri son zamanlarda bir hayli popüler. Ünlü bir blog yazarının yaptığı bükülme testi ile iPhone 6 Plus modeli hakkında soru işaretleri oluşmaya başlamıştı. Bu testin uygulama modülü son derece basit ancak etkiliydi. Kısa zamanda 40 milyona yakın izlenme rakamına ulaşarak, adeta bir ekol haline dönüşen youtube videosu ile artık telefonların neredeyse hepsinin tabi tutulduğu bir test olmayı başardı.

Firmaların çıkardıkları amiral gemilerinde bu hususa dikkat çekmesi ve arge alanında kullanılan maddelerin fonksiyonelliğe uygunluğunun test edilmesi, müşteri kitlesi için sevindirici bir haber olarak yorumlanabilir. Bu testlerden en son nasibini alan ise henüz yeni piyasaya sunulan Sony Xperia Z3 modeli oldu. Japon devinin güvendiği ve su altı mağaza açma gibi bir girişimin içerisine girmesine neden olan bu model, bükülme testinde söylenenlere göre pek de başarılı olamadı.

XDA Developers adı verilen dünyaca ünlü teknoloji forumunda bir kullanıcı Xperia Z3’ün başarılı bir bükülme testi geçirmediğini, konuya ilave ettiği görseller ile kanıtladı. Görseller ile süslenen konunun video bazında testinin olmaması nedeni ile inandırıcılığı henüz yüksek bir boyuta ulaşmış olmasa da forumda yer alan üyelerin dikkatini çekmeyi çoktan başarmış durumda. Forumda en çok konuşulan konular arasında kendine yer bulan başlığa dair gelişmeler ve Sony kanadından gelebilecek açıklamaları hep beraber takip edecek, siz değerleri okurlarımızı bu konu hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kaynak: http://www.hasanmanzak.com/bukulme-sira ... -z3te.html

“Cep Telefonu ve Cep Bilgisayarı” sayfasına dön