BALE KURSUNUN SAĞLADIĞI FAYDALAR

House,Trance,Techno,Electronic,Bass ve fazlası.
Kısaca yorgunluğunuzu burada atın,müziğin ritmi burada,eğlence burada,dans burada!

Moderatör: Aurora

Cevapla
bosphorus
Sadık Üye
Mesajlar: 62
Kayıt: 20 Kas 2013 18:58
İletişim:

BALE KURSUNUN SAĞLADIĞI FAYDALAR

Mesaj gönderen bosphorus » 12 Şub 2014 19:45

İnsanlar, çocuk yaşlarda aldıkları eğitimler sayesinde, ileri yaşlarda daha estetik görünebilmekte daha üstün zekaya sahip olabilmektedirler. Bu sebeple atalarımızın da söylediği gibi ağaç yaş iken eğilir atasözünü her zaman göz önünde bulundurmamız gerekir. Her sanatın kişisel gelişime büyük oranda katkısı bulunur. Bale de evrensel bir sanattır ve birçok faydası bulunur.

Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezi, 7’den 70’e her yaş grubuna çeşitli sanat eğitimleri vermektedir. Gitar kursu, resim kursu, piyano kursu bunlardan bazılarıdır. Vücuda, sağlığa, gelişime, olgunlaşmaya ve zeka düzeyinin artmasına büyük katkı sağlayan sanat dallarından birisi olan bale de, eğitim merkezimizde uzman hocalar tarafından öğretilmektedir. Kadıköy Güzel Sanatlar Merkezi, bale kursu eğitimleri ile çocukların daha esnek bir vücuda sahip olmalarını sağlamaktadır. Vücutta kasların çalışması, beyindeki sinir hücrelerini harekete geçirir ve beynin daha hızlı çalışmasına olanak sağlar.

Her sanat bir yandan spordur aslında. Bu sebeple bale kursu başta olmak üzere, çocukların eğilimi olan bölümlere (resim kursu, piyano kursu, tiyatro kursu vs.) çocuklar yönlendirilmelidir.

“Dans,Techno,House” sayfasına dön