Son Derlediğimiz Haberler |

super lig,1.lig,takımlar,Kupalarfutboldaki son gelişmeler,transferler ,puan durumları,dünyadan futbol,iddaa yorumları,maç sonuçları,kazandıran iddaa tahmin kuponları hepsi bu başlık altında buyrun.

Moderatör: Tardigrada

Fatih
Genel Yetkili Adayı
İletişim:

Son Derlediğimiz Haberler |

Mesaj gönderen Fatih »

- Fenerbahçe'nin yeni transferi Kadlec 24 numaralı formayı giyecek.

- Arsenal, Higuain için 25 milyon paundluk teklif yapmaya hazırlanıyor. (The Guardian)

- Cüneyt Çakır: "Serbest vuruşlarda topun yerini ve barajı belirlemek için sahaya sprey ile çıkabiliriz."

- Internacional Futbol Direktörü Moura, Fabricio ile ilgili olarak Galatasarayla görüştüklerini doğruladı.

- Kayseri Valisi Orhan Düzgün: 24 Haziran Pazartesi günü 10:00-17:00 saatleri arasında takdir belgesini valiliğe getiren ilk bin kişiye FIFA U-20 maç bileti.

- Torku Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, transfer çalışmaları kapsamında Mersin İdman Yurdu'ndan ayrılan Joseph Boum ve Adanasporlu Marc Kibong Mbamba ile ilgilendiklerini açıkladı.

- Liverpool'da forma giyen Luis Suarez: "Ailevi nedenlerden dolayı İspanya ve Barcelona'ya yakın hissediyorum"

- Juventus, Claudio Marchisio'yu isteyen Manchester United'a cevap verdi; 15 milyon euro + Luis Nani...

- Milos Krasic: "Sevilla'dan teklif aldım ancak öncelik Fenerbahçe'de. Yeni teknik direktörün belli olmasını bekliyorum ve kulüp yönetimi ile de daha sonra görüşeceğiz"

- Barcelona, Victor Valdes'in Monaco'ya transfer olması halinde Liverpool'dan Pep Reina'yı kadrosuna katacak.

- Atletico Madrid Burak Yılmaz için Galatasaray'a 25 milyon euro teklif etti. (Mundo Atletico, Amk)

- Galatasaray İtalyan basınına göre, Wesley Sneijder'in Chelsea'ye gitmesi hâlinde Milan'dan Kevin-Prince Boateng'i transfer edecek. (Eurosport)

- Fenerbahçe, Kadlec için Leverkusen'e 5 milyon euro civarında bir bonservis bedeli ödedi. (Bild)

- Fikret Orman: Almeida'nın sözleşmesini ya uzatacağız yada satacağız.

- Michal Kadlec: "29 yaşına geldim, böyle bir teklifi geri çeviremezdim."

- Kuyt: Ben Fenerbahçe’yi bu durumda terk etmem. Transfer teklifleri doğru ama takımımı bırakmam. Bu kulübün sözleşmeli futbolcusuyum ve gerektirdiği gibi hareket edeceğim.

- Drogba: Galatasaray’da mutluyum ama taraftara daha gerçek Drogba’yı izletemedim. Çünkü hazır gelmedim. Yeni sezona hazırlanıyorum. Çok daha iyi oynayacağım. Galatasaray’da 1 sene daha kalabilirim. Neden olmasın? (Amk)

- Galatasaray John Obi Mikel'le anlaşma sağladı. Oyuncuyla sözleşme dört yıllık, toplam 13 milyon avro. (Eurosport)

- Hollandalı yıldız Ryan Babel, Kasımpaşa ile anlastı ve tatilini yaptığı Miami'de sözleşmeyi imzalayarak kulübe gönderdi. (Türkfutbol)

- Cardozo ile her konuda anlaşan F.Bahçe, Portekiz ekibinin fiyat yükseltmesinden sonra transferden vazgeçti. (Trtspor)

- Obi Mikel: "Galatasaray ve Chelsea anlaşırsa parada sorun çıkmaz." (Ntvspor)

- Ç.Rizespor, Trabzonspor'dan Henrique ve Sapara'yı istiyor. (Amk)

- Sneijder: “ Galatasaray beni transfer ederken çok büyük fedakarlık yaptı. Şimdi bu takımı nasıl yarı yolda bırakayım”

- Serdal Adalı’nın kurmayları Doğan Küçükemre ve Merdan Araz, Kamerunlu golcü ile prensipte anlaştı. Dünyaca ünlü futbolcunun maliyetini Adalı ve yöneticiler paylaşacak. (Amk)

- Cimbom Gökhan’dan vazgeçmiyor (Amk)

- Serdal Adalı : Zamanında Madrid'den eve döndüğümde çocuklara Guti'yi aldım dedim. Onlar bile inanmadı.

“Futbol” sayfasına dön